Originele Voorasmontage – Rechts – 5C0407272CN past op de volgende VAG auto’s:
Volkswagen Jetta 6 SedanT 3de generatie GLI
Volkswagen Jetta 6 Sedan FaceliftT 3de generatie GLI
Volkswagen Jetta 6 Sedan – GLI
1 - 5 werkdagen
Wilt u graag origineel en nieuw het onderdeelnummer 5C0407272CN online bestellen en op uw adres ontvangen? Deze originele VAG Voorasmontage – Rechts is te monteren op de autotypes & modellen die hier staan vermeldt, weet u niet zeker of deze ook geschikt is voor uw auto? Mail of app ons! Origineel en nieuw onderdeel 5C0407272CN.
€343.60 Incl. 21% BTW.
1 - 5 werkdagen
Originele Voorasmontage – Rechts – 5C0407272CN past op de volgende VAG auto’s:
Volkswagen E-Golf Embleem achterklep 5GE853687AFL, origineel embleem met plakzijde op de achterzijde. Voor het aanbrengen goed schoonmaken en ontvetten. Origineel Volkswagen E-Golf Embleem voor op de achterklep, bekend onder onderdeelnummer 5GE853687AFL.
Afdichtring / pakking 06E121119J voor diverse Audi’s en Volkswagen geschikt. Hier heb je 4 stuks van nodig als je alles zou vervangen, locatie tussen de koelvloeistofpijp en de compressor. Zoek je de 06E121119D? Die bestaat niet meer, dan heb je deze 06E121119J uitvoering nodig. Als je ook de bevestigingparkers (inbus) nodig hebt kan je deze bestellen: N10637301
Originele afdekking van de Skoda Citigo tankklep, origineel Skoda. Geleverd met binnenwerk waar deze aan bevestigd is, helaas niet los van elkaar te bestellen. Misschien maar beter ook, want dan zit je de tankklep weer echt vast zoals het zou moeten.
Bent u op zoek naar VW Seat Skoda Audi artikelnummer 04C145769? Deze Wastegate turboclip Rammelklem – 04C145769 is te monteren op genoemde autotypes, maar kan ook voor uw auto geschikt zijn. Origineel VAG onderdeel 04C145769. Geschikt voor vrijwel alle VAG motoren met 1 liter TSI Turbo motoren.
Deze wastegate-actuator turboclip rammelklem/veerklem is ontworpen om het ratelende / knarsende geluid dat uit de het motorcompartiment komt (vaak bij koude start) te verhelpen. Dit geluid word veroorzaakt door trillingen van het stangenstelsel voor de laaddrukregeling tijdens de katalysator-opwarmfase.
Geoptimaliseerde wastegatehefboom aan turbinezijde vanaf motorproductiedatum 28-02-2018. De productiedatum van de motor kan worden afgelezen van het label op de tandriemkap (sticker met barcode, rechtsbovenin staat een rode rechthoek met deze informatie vermeld).
Door deze turboclip/rammelklem te installeren, wordt het ratelende geluid verholpen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen